Logo
EN

نخستین دوره آموزشی «توسعه راهبری فناپ» آغاز شد

یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳

|

اشتراک‌گذاری

بازگشت به اتاق رسانه

نخستین دوره آموزشی «توسعه راهبری فناپ» با هدف پرورش رهبران آینده اقتصاد دیجیتال آغاز شد.


به گزارش روابط‌عمومی و برندینگ فناپ، کمپس آموزشی فناپ با هدف ایجاد فرصت‌های برابر در جهت توسعه مهارت‌ها و بروز شایستگی‌های جوانان علاقه‌مند به راهبری در حوزه اقتصاد دیجیتال، دوره شغلی مدیریت کسب‌وکار را با همکاری دانشگاه شریف برگزار می‌کند.


در مراسم افتتاح نخستین دوره آموزشی توسعه راهبری فناپ که با حضور ۱۴ نفر از برگزیدگان فراخوان فناپ‌کمپس برگزار شد، دکتر شهاب جوانمردی مدیرعامل هلدینگ فناپ گفت: زمانی‌که یک بنگاه کسب‌وکاری مانند فناپ از یک اندازه‌ای بزرگ‌تر شد دیگر نباید فقط یک بنگاه خصوصی سودآور باشد بلکه باید به اندازه ابعاد خود، اثرگذار هم باشد و بتواند مساله کشور را حل کند.


مدیرعامل هلدینگ فناپ افزود: فناپ از دو سال گذشته تمرکز جدی خود را بر موضوع آموزش و توسعه سرمایه‌های انسانی معطوف کرده است. ما معتقدیم اگر برای آینده تلاش نکنیم و المان‌های رشد خود را به تصویر نکشیم این بنگاه در مسیر سراشیبی قرار می‌گیرد. حتما در این کشور افراد لایقی هستند که بتوانند آینده فناپ را شکل داده و آن را  تضمین کنند. ما آگاهانه این مسیر را طی می‌کنیم تا رهبران آینده فناپ را بیابیم.


دکتر جوانمردی، آغاز دوره توسعه راهبری فناپ را نخستین تلاش هدفمند برای تربیت نسل بعد مدیران گروه فناپ عنوان کرد و خطاب به برگزیدگان این دوره گفت:‌ ژنوم نخستین دوره توسعه راهبری فناپ با شما پی‌ریزی می‌شود و این دوره فصلی از زندگی شما و زندگی فناپ خواهد بود و بدون شک اثر ماندگاری برای دوره‌های بعدی خواهد داشت. 


وی با بیان اینکه ما در فناپ برای باهم بهترشدن تلاش می‌کنیم، ادامه داد:‌ این مسیر به‌طور قطع به رشد فردی پذیرفته‌شدگان و اثرگذاری جمعی برای مجموعه فناپ می‌انجامد.


در این نشست افشین کریمی عضو هیات‌مدیره فناپ نیز به دلایل ورود فناپ به حوزه تربیت Next Generation و توسعه مهارت‌های راهبری اشاره کرد و گفت:‌ فناپ، تربیت مدیران آینده کشور را یک مسئولیت اجتماعی می‌داند؛ دوره آموزشی «توسعه راهبری فناپ»، نسل بعدی مدیران کشور را پرورش و آموزش می‌دهد تا افراد با ارتقای دانش و توسعه مهارت‌های نرم در کنار بسته‌های دانشگاهی بدانند که چگونه از دانش خود استفاده کنند.


دراین مراسم اشکان بنکدار مدیر امور سرمایه‌های انسانی فناپ نیز روند پروژه آموزش نکست‌ژن را که با همکاری دانشگاه شریف و کمپس آموزشی فناپ انجام می‌شود تشریح کرد و گفت: داوطلبان با گذراندن دوره‌های آموزشی، کار در کنار تیم‌های پرانرژی،‌ روبه‌روشدن با پروژه‌های چالش‌برانگیز را برای پذیرش نقش‌های موثر در مسیر آماده‌سازی رهبران آینده تجربه می‌کنند.


وی هدف از برگزاری این دوره‌ها را توسعه ظرفیت‌های لیدرشیپ و رهبری، همراستا با استراتژی‌ها و همسو با پروژه‌های فناپ طی ۴ سال آینده اعلام کرد.

اخبار پیشنهادی