پرتال سازمانی فناپ از ابتدای خرداد عملیاتی شد

پرتال سازمانی فناپ به‌عنوان کانال ارتباطی هلدینگ و همکاران شرکت‌ها از روز چهارشنبه اول خرداد عملیاتی شد.

با عملیاتی شدن پرتال سازمانی هلدینگ فناپ به آدرس portal.fanap.ir، از این پس اطلاع‌رسانی‌ها، اخبار هلدینگ و مدیران و همکاران در این پرتال منتشر خواهد شد. خدمات این پرتال اجازه مدیریت اسناد و مدیریت وظایف را می‌دهد، لینک اتصال به زیرسیستم آوند نیز در آن قرار داده شده و از سوی دیگر، آرشیو محتوای تولیدی توسط مدیران و همکاران که در رسانه‌های چاپی و آنلاین عمومی و تخصصی کشور منتشر شده، در این سیستم موجود خواهد بود.

پرتال سازمانی به‌عنوان یک ابزار واحدهای ارتباطات و سرمایه انسانی، بر اساس نیاز به یک کانال ارتباطی مستقیم بین هلدینگ فناپ و همکاران شرکت‌ها لحاظ شده و از آن جهت حائز اهمیت است که اطلاعات ثبتی شرکت‌ها در آن بارگذاری شده و اطلاع‌رسانی اخبار و رویدادهای مربوط به آن‌ها از طریق این مرکز انجام می‌شود. همچنین همکاران جدیدی که به مجموعه ملحق می‌شوند نیز می‌توانند از طریق این پرتال با ساختار هلدینگ و مجموعه شرکت‌ها آشنا شوند.

در پرتال سازمانی فناپ علاوه بر جنبه کسب‌وکاری، جنبه‌های دیگری از فضای میان همکاران سازمان درنظر گرفته شده است. با اجرایی‌شدن پرتال سازمانی، همکارانی که پیش از این اخبار، رویدادها، مصاحبه‌ها و یادداشت‌های مدیران و همکاران خود را در سایر رسانه‌ها جستجو می‌کردند، از این پس این اطلاعات را در این پرتال خواهند یافت.

گفتنی است؛ همکارانی که به سامانه efanap دسترسی دارند، می‌توانند با همان نام کاربری وارد پرتال سازمانی فناپ شده و سایرین باید در سامانه «پاد» ثبت نام کنند. بدین منظور، این گروه از همکاران باید برای فعال‌سازیِ نام کاربری خود، ایمیلی به آدرسportal@fanap.ir ارسال کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید با همین ایمیل در ارتباط باشید.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه