توفیق امضاي 3 تفاهم‌نامه‌ی همكاري در الكامپ 98 برای شناسا

توفیق امضاي 3 تفاهم‌نامه‌ی همكاري در الكامپ 98 برای شناسا

شرکت شناسا در طی بیست‌وپنجمین نمایشگاه الکامپ در راستاي توسعه‌ی فعاليت‌هاي خود و هم‌افزايي با سازمان‌هاي موثر زیست‌بوم، سه تفاهم‌نامه‌ی همکاری مشترک میان تريگ‌آپ و سایر مجموعه‌هاي فعال منتخب در زیست‌بوم كارآفريني، به امضا رساند.

نخستین تفاهم‌نامه در راستای توسعه‌ی حوزه‌ی کارآفرینی فناوری‌های ورزشی و سلامت در جهت ایجاد هم‌افزایی و همکاری مشترک در زمینه‌ی توسعه‌ی زیست‌بوم کارآفرینی فناوری‌های ورزشی و سلامت، توسعه‌ی سیاست‌های اقتصاد دانش بنیان و حمایت از ایده‌ها، میان شتاب‌دهنده تریگ‌آپ و پژوهشگاه علوم ورزشی به امضا رسید.

دیگر تفاهم‌نامه‌ی حاصل از این نمایشگاه در زمینه‌ی توسعه‌ی زیست‌بوم کارآفرینی انرژی کشور، با رویکرد ایجاد هم‌افزایی و همکاری مشترک در زمینه‌ی توسعه زیست‌بوم کارآفرینی فناوری‌های مرتبط با حوزه‌ی انرژی بین شتاب‌دهنده‌‌ی تریگ‌آپ و شتاب‌دهنده‌ی آی‌تک منعقد شد. از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه حمايت از طرح‌های فناورانه با هدف سرمایه‌گذاری‌های مشترک در حوزه‌ی انرژی، برگزاری رویدادهای کارآفرینی و فراهم‌سازی زیرساخت و تعاملات مشترک عنوان شد.

و در نهایت، تفاهم‌نامه‌اي نيز میان شتاب‌دهنده‌ی تریگ‌آپ و شركت ابرآروان از مجموعه‌هاي موفق در اكوسيستم كارآفريني كشور و یکی از شرکت‌های هلدینگ فناپ، در راستای تقویت زیست‌بوم کارآفرینی، نوآوری و ارائه‌ی خدمات هرچه بهتر به استارت‌آپ‌ها به امضا رسید. مفاد این تفاهم‌نامه مبتنی بر ارائه‌ی رایگان سرویس‌های متنوع زیرساخت ابری و با کیفیت جهت رشد استارت‌آپ‌های شتاب‌دهنده‌ی تریگ‌آپ از طرف ابرآروان برای مدت یک سال، است.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه