نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری در خوزستان برگزار شد

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری در خوزستان برگزار شد

به گزارش واحد روابط عمومی و برندینگ فناپ، بیست‌ودومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری (نهمین فن‌بازار استان خوزستان) از روز سه‌شنبه هفتم تا نهم دی ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی خوزستان برگزار شد.

در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری، تلاش شد تا به قابلیت‌ها و ویژگی‌های سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیکی استان خوزستان فناپ پرداخته شود. در این نمایشگاه، فناپ خوزستان به نمایندگی از مجموعه فناپ در غرفه مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه شهید چمران اهواز حضور داشت و پروژه‌هایی از فناپ همچون ابرایران، PGSB و سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیکی استان خوزستان، معرفی شدند. ضمن اینکه مدیران و رؤسای استان از جمله دکتر صادق خلیلیان استاندار خوزستان، مهدی طرفی مشاور استاندار، سیداحمد موالی‌زاده سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری، دکتر مهرداد نیکو رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بودجه استان، علی صالح‌نساج مدیریت کل فناوری اطلاعات استان، علیرضا مهرآبادی مدیریت کل شعب پست بانک استان، دکتر علوی‌زارع مدیریت مرکز رشد و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر ایرج کاظمی‌نژاد ریاست پارک و علم فناوری خوزستان و علیرضا کیاست معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز از محصولات فناپ بازدید کردند.

در این نمایشگاه، دستاوردهای پژوهشی و فناوری سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیکی استان خوزستان معرفی و به قابلیت‌ها و ویژگی‌های این سامانه در موضوع‌های زیر پرداخته شد:

احصا و پیاده‌سازی فرایندهای سرمایه‌گذاری در 36 دستگاه اجرایی در استان خوزستان و ثبت و پیگیری و انجام و صدور الکتریکی مجوزها

محصول استعلام دستگاه‌های اجرایی و ثبت 1628 پرونده و حدود 6300 استعلام بین دستگاهی

محصول گزارش‌گیری استعلامات، مجوزهای شرکت شهرک‌های صنعتی و وضعیت صدور مجوزها

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه