اخبار داخلی

خبرهای بیشتر

نوآوری باید در خدمت افزایش بهره‌وری و رشد و توسعه باشد

رویدادی برخط پیرامون انتشار کتاب «نتایج نوآوری باز» با حضور پروفسور هنری چسبرو نویسنده کتاب، سیدکامران باقری مروج نوآوری باز و مترجم کتاب‌های چسبرو در ایران و محمود کریمی صاحب نظر نوآوری باز و مشاور نوآوری فناپ برگزار شد.

منشاء اختلاف میان اتحادیه فناوران و سازمان نصر بیشتر بر مبنای نوعی قدرت‌نمایی و رقابت است

در گفت‌وگو با محمدجعفر نعناکار، به بررسی منشاء شکل‌گیری اختلاف میان اتحادیه فناوران و سازمان نصر و همچنین راه‌‌حل‌های این اختلاف پرداخته‌ایم که در ادامه آن را می‌خوانید.

همراه انجمن اتیسم ایران باشیم

اتیسم اختلال نورولوژیکی است که در سال‌های نخستین رشد کودک نمایان می‌شود. اختلال (Autism) یا «درخودماندگی» موجب بروز مشکلاتی مانند رفتارهای تکراری و کلیشه‌ای، نقص در مهارت‌های ارتباطی کلامی و غیر کلامی، و رفتارهای اجتماعی می‌شود.

اخبار حوزه ها

خبرهای بیشتر

معاون فناوری اطلاعات بانک دی از سابقه‌ی همکاری با فناپ می‌گوید؛

این روزها بحث ادغام پنج بانک نظامی کشور در بانک سپه و مهاجرت همزمان این بانک به یک سامانه‌ی یکپارچه بانکی جدید مطرح شده، امری که پیچیدگی‌های متعددی به همراه خواهد داشت؛ کما اینکه تا به امروز تجربه‌ای از این جنس در کشور انجام نشده و انجام آن نقطه عطفی در صنعت کربنکینگ کشور خواهد بود.

| ادامه

وزارت امور اقتصادی و دارایی به جمع مشتریان داتین پیوست

قرارداد همکاری میان داتین و وزارت امور اقتصادی و دارایی به منظور پیاده¬سازی سامانه مديريت اموال و دارايی‌ها منعقد شد و به موجب آن، این وزارتخانه به جمع مشتریان داتین پیوست.

| ادامه

توفیق امضاي 3 تفاهم‌نامه‌ی همكاري در الكامپ 98 برای شناسا

شرکت شناسا در طی بیست‌وپنجمین نمایشگاه الکامپ در راستاي توسعه‌ی فعاليت‌هاي خود و هم‌افزايي با سازمان‌هاي موثر زیست‌بوم، سه تفاهم‌نامه‌ی همکاری مشترک میان تريگ‌آپ و سایر مجموعه‌هاي فعال منتخب در زیست‌بوم كارآفريني، به امضا رساند.

| ادامه

شناسا، در نمایشگاه الکامپ، حضوری موفق رقم زد.

حضور شرکت شناسا در بیست‌و‌پنجمین نمایشگاه بين‌المللي الکامپ با کسب جوایزی توسط این شرکت، از سوی رفاتک و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری همراه بود.

| ادامه

شبکه‌ی «اشاره» آیو، ویژه ناشنوایان و کم‌شنوایان، به صورت رسمی افتتاح شد.

مراسم افتتاح رسمی شبکه‌ی تلویزیون اینترنتی «اشاره» آیو، اولین شبکه مخصوص ناشنوایان و از محصولات شرکت باران تلکام روز شنبه بیست‌و‌نهم تیرماه با حضور جمعی از مدیران این شرکت و همچنین مدیران هلدینگ فناپ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان صدا و سیما و برخی از هنرمندان در دانشگاه خاتم برگزار شد.

| ادامه

بازدید نماینده خرمشهر از کارخانه فناپ‌تک

عبدالله سامری، نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه وی روز یکشنبه نهم تیر از کارخانه فناپ‌تک در منطقه آزاد اروند بازدید کردند.

| ادامه